موسسه زبان بهین دانش
جستجو

جذاب به انگلیسی

جذاب به انگلیسی

جذاب به انگلیسی

  • 17 شهریور 1399 14:57

نمی دانم برای شما هم پیش آمده است این نکته که زبان انگلیسی برای هر شی یا موضوعی یک کلمه به سزا دارد و این موضوع شما را شگفت زده کرده باشد؟ شما برای توصیف هر شخص اعم از کوچک یا بزرگ، زن یا مرد، پسر یا دختر، می توانید از کلمات جداگانه ای استفاده کنید و این خود باعث می شود که به خاطر سپردن بسیاری از کلمات برای شما آسان تر بشود.
صفت کلمه ای است که اسم را توصیف می کند. صفت در انگلیسی در کنار اسم و قبل از آن بیان می شود و برعکس کاربرد آن در زبان فارسی است. البته به جز قبل از اسم‌ گاهی اوقات صفات قبل یا بعد از افعال to be می آیند.
جذاب به انگلیسی نیز، جزء آن دسته از کلماتی است که شما می تونید دایره تغییراتش را کاملا احساس کنید. و در موارد مختلف، از کلمات متعددی استفاده بکنید. به طور مثال کلمه جذاب برای یک نونهال دختر با یک دختر یا خانم متفاوت است.
در زبان انگلیسی برای بیان جذابیت یک کودک از کلمه cute استفاده می شود. اما برای بیان جذابیت یک خانم از کلمه pretty استفاده می شود و همچنین وقتی می خواهیم درباره جذاب بودن یک مرد صحبت بکنیم کلمه handsome کلمه ای است که برای همین موضوع به کار برده می شود. اما این نکته ای که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که کلمه ای که هم برای آقایان و هم برای خانم ها به کار می رود و مشترک است، کلمه good-looking است. این کلمه برای تمامی افراد البته به جز نونهالان به کار برده می شود. اما برای بیان زیبایی یا جذابیت اشیاء باید خاطر نشان کرد که از کلمه beautiful استفاده می شود.

حالا چند مثال ساده را برای بهتر متوجه شدن شما به کار می بریم:

.My husband is handsome \ good-looking .My wife is pretty \ good-looking
.Her shirt is very beautiful .Your children are so cute

 

برای بیان جذابیت برای انسان ها از کلمات دیگری هم در زبان انگلیسی استفاده می شود. شاید زیبایی یادگیری زبان انگیسی به همین متنوع بودن و انعطاف پذیری آن برای ما علاقه مندان به این زبان باشد. از دیگر کلماتی که گاهی می شود برای جذابیت استفاده کرد، کلماتی همچون lovely، nifty، nice، likely، bonny، attractive، magnetic، cunning، charming، catching، appealing، fetching، engrossing، engaging، taking و stunner است. اما شاید شما هم بتوانید به این مقاله کلمات دیگری را نیز اضافه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. شاید بهتر باشد که این نکته را نیز اضافه کنیم، که بهتر است در پایان هر جمله باید اهمیت بکار بردن نقطه را در زبان انگلیسی فراموش نکرد. پس سعی کنید به این نکات ریز توجه کنید تا مهارت نوشتاری و املایی شما در همین ابتدای راه با مهارت های دیگر تقویت گردد.

اما شاید شما هم بتوانید به این مقاله کلمات دیگری را نیز اضافه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. شاید بهتر باشد که این نکته را نیز اضافه کنیم، که بهتر است در پایان هر جمله باید اهمیت بکار بردن نقطه را در زبان انگلیسی فراموش نکرد. پس سعی کنید به این نکات ریز توجه کنید تا مهارت نوشتاری و املایی شما در همین ابتدای راه با مهارت های دیگر تقویت گردد. برای یادگیری جزئیات دستوری هر زبان باید منابع مناسب و ابزارهای آموزشی و اساتید مجربی را مد نظر قرار داد. برای تسلط کافی به زبان انگلیسی باید سعی کنید استثنائات و موارد خاص در آن را به طور کامل یاد بگیرید. در موسسه بهین دانش در تلاشیم تا با برگزاری دوره های تخصصی آنلاین مانند دوره های راکت ۵۰ روزه، دوره های فشرده و خصوصی و دوره همیاد و ... شما را به سطح کیفی مورد نظر رسانده و مسیر یادگیری را برایتان هموار سازیم. استاد احمد رضا ابراهیمی با تدریس آنلاین زبان به شیوه نوین رامیت گام بلندی در جهت آموزش متفاوت و نهادینه زبان برداشته است. در این متد نوین آموزشی نحوه انتخاب و مسئولیت پذیری به زبان آموزان، درگیرکردن نیاز مستقیم فراگیران با آموختنی های دوره ها، تغییر روش های یادیگیری، فراگیری و دانش افزایی در اساتید و زبان آموزان، تمرین مهارت های فردی در زمینه ذهنیت رشد و باورها، برگزاری دوره های آموزشی آنلاین با محتوای متناسب با بازار کار، تمرین ایجاد روش های فردی جهت کسب علم کارآمد در فراگیران و پرورش کارآفرینان و نظریه پردازان دارای ذهنیت رشد فراهم آمده است. جهت مشاوره برای انتخاب بهترین دوره متناسب با شرایط و هدفی که دارید می توانید با مشاوران ما مرتبط شده و تجربه ای متفاوت از آموزش را در دوره های تخصصی آنلاین ما داشته باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

جستجو

دسته بندی ها