موسسه زبان بهین دانش
جستجو

درس خواندن به انگلیسی

درس خواندن به انگلیسی

درس خواندن به انگلیسی

  • 19 شهریور 1399 12:44

خب در این مقاله تصمیم گرفتیم درباره درس خواندن به انگلیسی و هر آنچه که درباره این موضوع باید بدانید صحبت کنیم.
معادل درس خواندن به انگلیسی  study می باشد اما وقتی بخواهیم درس و خواندن را به صورت جداگانه معنی کنیم درس در انگلیسی با کلماتی ماننده book، instruction، lesson نیز نمایش داده می شود و کلمه خواندن با عباراتی همچون to read، to sing، to study و to tally بکار برده می شود.

قبل از شروع به این نکته توجه داشته باشید که ما به صورت کلمه به کلمه جملات را معنی نمی کنیم و باید یاد بگیریم که به صورت مفهومی به ترجمه عبارات و جملات انگلیسی بپردازیم؛ چرا که در بسیاری از موارد ترجمه معنی به معنی کلمات مفهوم جمله را از بین برده و شما را دچار سردرگمی می کند و گاها بعضی از عبارات انگلیسی با ترجمه کلمه به کلمه معنی کاملا نامفهومی را به ما خواهند داد. به طور مثال بسیاری از تعارفات ما معادل انگلیسی ندارد اما مترجمین عزیز تلاش می کنند تا برای آنها معادل انگلیسی پیدا بکنند. این کار صحیح نیست. برای همین منظور و برای رفع سردرگمی در یادگیری زبان از معنی کردن لغت به لغت خودداری کنید و در یادگیری زبان شکلی درست را در همان ابتدای کار پیش بگیرید.

خیلی درس برای خواندن دارم.  .I have a lot of studies
درس نمی خونم.  .I don’t study
از کلاس عقب افتادم.  .I'm behind the class in my studies
امروز حال و حوصله درس خواندن را ندارم. .I'm not in the mood for studying today
او خیلی درس خوان است. .She is so studious
من باید امشب درس بخونم. .I've got to study tonight
هندسه خواندن همیشه خسته کننده است.
 .Studying geometry is always tiring

 

Study به معنی مطالعه و بررسی کردن نیز هست که در زیر یک توضیح مختصر درباره عباراتی که با این کلمه نیز ساخته می شوند را نیز به شما می دهیم.

مطالعه شخصی private study
مطالعه ادبی literary
بررسی و تحقیق انجام دادن to make conduct a study
بررسی نشان می دهد a study shows
بررسی علمی a detailed study of

 

کلمه study گاهی به عنوان فعل و گاهی به عنوان اسم بکار برده می شود که بستگی به نوع استفاده معانی مختلفی را به خود خواهد گرفت. به طور مثال این کلمه در قالب اسم به معنی قطعه موسیقی تمرینی یا نقاشی تمرینی یا اتاق مطالعه نیز به کار برده می شود که در جای خود جالب توجه خواهد بود.

آموزش زبان انگلیسی، امروزه دچار تغییرات عدیده ای شده است، که خوشبختانه این تغییرات در زمینه مثبت ایجاد شده است. ما با داشتن طیف گسترده ای از انتخاب، در یادگیری زبان انگلیسی مواجه هستیم و این موضوع دلیل مثبتی است بر اینکه بتوانیم با خیالی آسوده و به راحتی زبان را فرا بگیریم.
دوره های متفاوتی که در این زمینه طراحی گردیده اند، از جمله دوره آموزش زبان در ۵۰ روز و یا دوره همیاد، توانسته اند ما را با روی دیگری از آموزش زبان انگلیسی مواجه نمایند و در واقع یادگیری را به یک سرگرمی تبدیل نمایند. این دوره ها همگی به صورت آنلاین برگزار می گردند و از صفر تا صد شرکت در آنها به صورت آنلاین انجام می پذیرد.
انجام مشاوره، تعیین سطح، ثبت نام، شرکت در دوره ها، آزمون پایان ترم و همچنین دریافت کارنامه پایان ترم همگی به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام می پذیرد که در واقع در جهتی مثبت در دو زبانه نمودن جامعه فارسی زبان حائز اهمیت واقع شده است. البته که شرکت در دوره های راکت نیاز به تعیین سطح ندارد و شما می توانید از هر سطحی که برخوردار هستید و با هر رده سنی به صورت کاملا خصوصی و تنها با ۵۰ جلسه زبان انگلیسی را فرا بگیرید. این دوره آموزش نامحدود را در این ۵۰ جلسه برای زبان آموزان رقم زده است و راهبران و پشتیبانان به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به علاقه مندان خواهند بود.
دوره های همیاد
 نیز در شکل های متفاوت و به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای و... طراحی گردیده اند و شما می توانید در انتخاب زمان و همچنین اساتید خود به صورت مستقیم دخیل باشید. دوره های همیاد دارای پشتیبانی آنلاین هستند و به زبان آموزان این اجازه را می دهند که پس از پنجمین جلسه و در صورت نیاز به تغییر زمان و اساتید خود بپردازند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی شما می توانید ما را از طریق راه های ارتباطی زیر دنبال و اقدام به دریافت مشاوره رایگان نیز نمایید:

اینستاگرام موسسه زبان بهین دانش
- ارتباط با پشتیبانان سایت از طریق تکمیل بخش زیر 
- تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
تلگرام موسسه زبان بهین دانش

دیدگاه های کاربران - 1 مورد

unonimus

'مقاله بسیار مفیدی بود.'

دیدگاه خود را بنویسید

جستجو

دسته بندی ها