موسسه زبان بهین دانش
جستجو

درباره ما

درباره ما

درباره ما

موسسه زبان بهین دانش

موسسه زبان بهین دانش نخستین ارائه دهنده آموزش زبان در ۵۰ روز، تحت عنوان راکت، در سال ۱۳۸۷ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. موسسه زبان بهین دانش با بیش از یک دهه سابقه درخشان در برگزاری دوره‌های فشرده، نیمه فشرده و ترمیک خود، در رده‌های سنی نونهالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با ارائه دوره‌های آموزشی خود به صورت جداگانه و‌ در محیط های مجزا که شامل واحد دخترانه و واحد پسرانه می‌باشد؛ دو شعبه دیگر خود را در اصفهان دایر نموده و‌ تمام توان خود را در راستای یک آموزش صحیح به روش سیستم آموزشی نوین رامیت که سیستمی کاملا نو و پیشرو با هدف یادگیری و آموزش بهتر به فرزندان این مرز و بوم است بنا نهاده است. این امید را داریم که بتوانیم در راستای آموزش درست عمل نموده و خدمت رسان خوبی باشیم.

موسسه زبان بهین دانش نخستین ارائه دهنده آموزش زبان در ۵۰ روز، تحت عنوان راکت، در سال ۱۳۸۷ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. موسسه زبان بهین دانش با بیش از یک دهه سابقه درخشان در برگزاری دوره‌های فشرده، نیمه فشرده و ترمیک خود، در رده‌های سنی نونهالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با ارائه دوره‌های آموزشی خود به صورت جداگانه و‌ در محیط های مجزا که شامل واحد دخترانه و واحد پسرانه می‌باشد؛ دو شعبه دیگر خود را در اصفهان دایر نموده و‌ تمام توان خود را در راستای یک آموزش صحیح به روش سیستم آموزشی نوین رامیت که سیستمی کاملا نو و پیشرو با هدف یادگیری و آموزش بهتر به فرزندان این مرز و بوم است بنا نهاده است. این امید را داریم که بتوانیم در راستای آموزش درست عمل نموده و خدمت رسان خوبی باشیم.
موسسه زبان بهین دانش، امروزه به شکل ویژه تر و با نگاهی برنامه ریزی شده، دوره های آنلاین زبان های خارجه خود را با دوره های راکت زبان های خارجه، ادغام و با روش سیستم آموزشی رامیت، این نوع آموزش را به بهترین شکل ممکن ارائه داده است. دوره های آنلاین زبان های خارجه، راهی نو، برای زبان آموزان سراسر کشور و تمامی فارسی زبانان سراسر جهان باز کرده است و امروز با برداشتن مرزها، رویای یادگیری زبان دوم را، برای همه افراد به واقعیت تبدیل نموده است.

دوره های ویژه موسسه زبان بهین دانش شامل دوره های زیر می باشد:
- آموزش زبان در ۵۰ روز
- آموزش آنلاین زبان
- آموزش زبان ویژه شاغلین
- آموزش رایگان زبان، ویژه بانوان خانه دار
دوره های تربیت مدرس راکت زبان های خارجه
- دوره های تربیت مدرس، TKT, TTC, TESOL و...
- و...

4761
دوره های برگزارشده

56
اساتید

1438
فارغ التحصیلان

94
درصد رضایت زبان آموزان

دوره ها

دوره ها
دپارتمان آموزش Speaking
دپارتمان آموزش Speaking
دپارتمان تربیت مدرس زبان
دپارتمان آموزش زبان به شاغلین
دپارتمان تربیت مدرس زبان
دپارتمان تربیت مدرس زبان
مشاهده تمامی دوره ها

مدرسان

مدرسان
سمانه جعفری

سمانه جعفری

تخصص : زبان انگلیسی و زبان اسپانیایی - سمت : مدرس

الهام آقاجانی

الهام آقاجانی

تخصص : زبان انگلیسی و زبان اسپانیایی
سمت : مدرس

اعظم اسماعیلی

اعظم اسماعیلی

تخصص : زبان انگلیسی و زبان عربی - سمت : مدرس

هانیه تبعه امامیه

هانیه تبعه امامیه

تخصص : زبان انگلیسی - سمت : مدرس

مشاهده تمامی مدرسان

معرفی موسسه زبان بهین دانش

با مشاهده این ویدئو بیشتر با ما آشنا شوید

مشاهده

رضایت مندی

رضایت مندی