موسسه زبان بهین دانش
جستجو

سوالات متداول

از ما بپرسید

تعیین سطح در مشاوره رایگانی که از قبل توسط مشاوران با فرد متقاضی هماهنگ شده است، توسط کارشناسان آموزشی انجام می شود. تعیین زمان و ساعت تعیین سطح می تواند طبق خواسته شما باشد.

بله؛ اگر زبان آموزی در امتحان کتبی نمره ای بالای ۹۵ را بگیرد آکادمی زبان بهین دانش یک تعیین سطح مجدد برای زبان آموز برگزار می کند و در صورت پیشرفت، زبان آموز می تواند در سطح بالاتری مشغول به ادامه آموزش باشد.

البته، با توجه به اینکه موسسه بهین دانش به صورت کاملا آنلاین فعالیت می کند، متقاضیان می توانند بسته به نیاز و زمان خود در دوره های خصوصی شرکت کنند

یادگیری زبان دوم و چند زبانه شدن یک مهارت است و یادگیری هر مهارتی در وهله اول بستگی به باور و تلاش شما دارد. در دومین گام راهبری و راهنمایی های اساتید به شما در سرعت یادگیری کمک می کند. اشخاص دارای اهداف متفاوتی هستند لذا نمیتوان به صورت قطعی بازه زمانی برای یادگیری زبان مشخص نمود.

در آکادمی زبان بهین دانش ما علاوه بر کلاس های حضوری برای هر دوره خود دارای یک پشتیبانی آنلاین توسط اساتید مختص به همان دوره برای زبان آموزان خود هستیم. که زبان آموزان می توانند در پایان هر جلسه در هر ساعات از شبانه روز مسائل و مشکلات خود را با استاد مربوطه مطرح کرده و اساتید در حل پرسش ها به آنها کمک می کنند.

بله. دوره های ویژه نونهالان به صورت حرفه ای و توسط اساتید متخصص در زمینه کودک هر ترم برگزار می گردد.

در آکادمی زبان بهین دانش، ما دوره های آیلتس را برگزار کرده و آزمونی تحت عنوان ماک آیلتس را ویژه زبان آموزان این دوره داریم.

هر ترم در رده بزرگسالان به صورت ۱۸ جلسه یک ساعت و نیمه برگزار می شود.

خیر؛ ما دوره های آیلتس را برای زبان آموزان برگزار کرده و آزمونی تحت عنوان ماک آیلتس را ویژه زبان آموزان این دوره داریم.

خیر؛ این دوره ها برای تمامی علاقه مندان در حوضه تدریس زبان مناسب می باشد.

بله. در تمامی دوره ها و سطوح مختلف اعطای مدرک به زبان آموز خواهیم داشت.

زمان و نحوه ارایه این کلاس ها با توجه به زمان و ساعات کاری زبان آموز شاغل در نظر گرفته می شود.

رامیت یک سیستم آموزشی است با هدف ایجاد آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه های کارآمدتر

دوره راکت یک دوره فشرده آموزش زبان می باشد که بازه دوساله یادگیری زبان را به دوماه کاهش داده و شما را به سطح قابل قبولی از زبان مورد نظر خواهد رساند.

برخی از دوره ها مستقیما توسط استاد ابراهیمی تدریس می شود و برخی به صورت غیر مستقیم و زیر نظر ایشان برگزار می شوند.

اصولا یادگیری زبان به یک بازه زمانی یک سال و نیم تا دوسال نیاز دارد؛ اما این بازه زمانی بسته به تلاش خود زبان آموز متغیر است.